Aktuálně!

3022/03

!!! PRACUJEME NA NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH !!!

3022/03

FOR INTERIOR

Jako každý rok se opět těšíme na pražský veletrh FOR Interior . Všechny srdečně zveme do našeho stánku v hale 3B, ve dnech 31.3. - 3.4.2022 !! 
Máme pro Vás krásné novinky !!
Podrobnosti

Všechny novinkyToby Wing

Víc než jen pohovka.

Posuvná záda a posuvné područky se užívají k postupnému zvětšení sedací plochy. Vznikne tak prostor k příležitostnému přespání.
 Zadní část opěráku odsunutá dozadu zvětšuje hloubku sedáku o 42 cm. Polohovací opěrky zvětšují šířku sedáku o 25 cm.
Pohovka Toby Wing se tak stává jedinečným místem, kde můžete odpočívat, snít a užívat maximálního pohodlí. Soupravu je možné doplnit výběrem maxi lenošky, kde mohou dva lidé pohodlně sdílet vzácné okamžiky společně.

Tento model, který je k dispozici v rohovém provedení nebo s lenoškou, představuje mimořádně univerzální řešení. Díky malým kovovým nožičkám, které jsou dostupné v několika různých povrchových úpravách si zachovává lehkou a povznesenou strukturu. Nejnovější edice je verze s nožičkami z metakrylátových pryskyřic, která díky své průhlednosti přináší pocit extra lehkosti a moderního vzhledu

U modelu Toby Wing máte také možnost zvolit si plně odnímatelný potah, který kombinuje eleganci s velkou praktičností.

Všestrannost Toby Wing dále zvyšují rohové verze. U verzí se statickým rohem není odnímatelnost potahu k dispozici a zadní opěrák má jinou výšku, což znamená příjemnou asymetrii a poskytuje modelu další lehkost. Polštáře v rohové části nejen zvyšují pohodlí, ale také obsahují dekorativní prvky pro moderní a propracovanou konstrukční strukturu. Toby Wing se všemi zadními opěráky posunutými dozadu nabízí velkorysé posezení pro celou rodinu.

Prvkem, který dodává Toby Wing  další lehkost, je bezpochyby tenká kovová noha dostupná v titanové, saténové, lesklé povrchové úpravě. Absolutní novinkou je patka z metakrylátových pryskyřic, která zesvětluje strukturu díky své průhlednosti, což využívá iluzi, že Toby Wing ve skutečnosti "pluje" ve vzduchu.

LIGHT * Volitelné nožičky v průhledném methakrylátu pm 2122
Toby

Toby

Seneca

Seneca je luxusní souprava s měkkým objemem a elegantním tvarem.
Sedáky, které jsou doplněny područkami ve stylovém moderním úhlu, jsou zvýrazněny lesklými kovovými nožičkami, které model " zvedají z podlahy", což celé konstrukci dodává lehkost.

Měkká sedadla a loketní opěrka - součást jedinečného těla - spolu s opěradly vybavenými nastavitelnými opěrkami hlavy, vyjadřují pocit pohodlí a jsou výzvou k odpočinku.


Sedáky jsou vyrobeny z ekologické polyuretanové pěny pokryté 100% polyesterovou vrstvou.

- Luxusní sedací souprava italské výroby v provedení kůže / látka
- Mechanicky polohovatelná opěrka hlavy

Paride

NOVINKA Paride
Paride má lehkou konstrukci spočívající na tenkých kovových nožičkách v kombinaci s měkkými, velkoryse nastavitelnými područkami a širokými výklopnými zády, díky níž je tato pohovka extrémně moderní.
Díky snadnému pohybu lze záda používat dvěma různými způsoby: počínaje od nižší polohy, která téměř vyrovná záda s loketními opěrkami, až do vyšší polohy, která dramaticky zvyšuje výšku opěrky hlavy a hloubku sedadla. Paride, která je k dispozici s pevnou a sekční verzí, zahrnuje také „extra velkou“ lenošku, na kterou se snadno vejdou dvě osoby.
Velmi oblíbená sedací souprava  v provedení kůže / látka.

Perugino

Perugino
Perugino je pohovka s otevřenou základnou, jejím znakem je extrémní elegance a nezaměnitelné pohodlí. Měkké a velkoryse nastavitelné loketní opěrky mají mechanismus, který nabízí různé polohy pro přizpůsobení vašim potřebám a charakterizují design modelu.
Opěradlo je téměř zarovnané s loketními opěrkami, což dává modelu rozhodně moderní a kompaktní vzhled, který přímo vyzývá k odpočinku. Opěradlo je vybaveno polohovací opěrkou hlavy a je obohaceno opěrným polštářem, který podporuje záda. Součástí modelu je také verze s lenoškou maxi, pro příjemné chvíle odpočinku, který si můžete vychutnat sami nebo ve společnosti.
Leštěné kovové nožičky jsou k dispozici také v saténové nebo titanové povrchové úpravě.

Sedáky jsou vyrobeny z ekologické polyuretanové pěny, potažené 100% polyesterovou vrstvou


Luxusní italská sedací souprava v provedení kůže / látka .

Eclettico

Ecleticco je vyrobeno z několika částí, z nichž každá má jinou funkci
Jedná se o modulární pohovku, která umožňuje vytvořit různé kompozice, které mohou maximálně uspokojit svojí funkčností. 
Je vybaven rozkládacím systémem, který je určen pro každodenní rozkládání a pohodlnné spaní.
Lze ji kombinovat s elektrickým výsuvným sedákem, relaxem, lenoškou nebo rohovým modulem, aby plně využil každý prostor.
Jeho design, inspirovaný minimalismem tak dokazuje, že se může dokonale přizpůsobit jakémukoli stylu, s jednou zásadní proměnnou: područka - je k dispozici v šesti různých verzích, které si můžete vybrat podle svého vkusu.

Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanové pěny pokryté 100% polyesterovou vrstvou.

- luxusní sedací souprava s velkou variabilitou a možností přizpůsobit se
- v provedení kůže / látka
- elektrické polohování sedáku s možností rokládání na dvoulůžko

Ischia

Ischia je novou, zjemněnou variantou naší oblíbené soupravy Pascal.
Nabízí mnoho variabilních modulů, z kterých lze sestavit klasickou i rohovou variantu soupravy.
V elektrickém provedení je možné volit typ s výsuvným otomanem, nebo polohovací podnožkou, relaxem.
Kožené potahy jsou zdobeny kontrastním prošíváním v dostupných barvách dle vzorníků.

Standardní nohy: u pevných verzí, jsou přední nohy z PVC, v. 6 cm a zadní nohy v černé barvě bukového dřeva, v. 9 cm.  Některé verze mohou být vybaveny skrytými nohami s podpůrnou konstrukční funkcí. U sklápěcích verzí jsou nohy nahrazeny kovovými mechanismy.

- Luxusní souprava italské výroby s velkou nabídkou sestavitelných modulů
- Elektrické mechanismy


Podrobnosti

Nicolas

Premium 1121 Nicolas
Nicolas je moderní pohovka s charakteristickými rysy a pečlivým designem, který je chytře kombinován s měkkým polstrováním. Pohovka je vybavena polohovatelými opěrkami hlavy a je k dispozici také s výsuvným sedákem. Elektrický mechanismus umožňuje prodloužení sedáku o 40 cm a přeměnu na pohodlné lehátko. Varianta s širšími sedáky umožňuje pohodlně pojmout dvě osoby.
Sedáky jsou vyrobeny z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterovou vrstvou.

Model Nicolas zahrnuje také verzi křesla. Křeslo se liší od pohovky pevným opěradlem a malými rozměry. Je k dispozici v pevné verzi s vyvýšenou kovovou podnoží nebo s uzavřenou základnou. K dispozici je také otočná podnož nebo verze s houpacím křeslem.
Velmi oblíbená luxusní designová sedací souprava italské výroby.
- provedení kůže / látka
- mechanicky polohovatelné opěrky hlavy
- elektrické polohování sedáku

Moderno

Design: Calia Italia Study Center
Moderno je kompaktní, pohodlná a moderní pohovka. Zvláštní reinterpretace proporcí, zejména volba omezení výšky opěradla a upřednostňování šířky područek, znamená, že se model vyvíjí horizontálně a pomáhá prosadit svůj moderní styl. Široké čtvercové područky odrážejí čisté linie opěradla, což kontrastuje s vizuální jemností modelu.
Na první pohled její lehká struktura spočívá na kónických kovových nožičkách, prezentovaných v novém, matně fialovém provedení. Také diagonální řez konců konstrukce dodává soupravě vizuelně větší lehkost. V případě potřeby, lze opěradlo zvednout pro další podporu ... i když je Moderno ve své počáteční poloze také mimořádně pohodlný.

Raoul

Raoul
Raoul je díky svým základním liniím a objemu pohovkou, která dobře zapadá do metropolitního prostředí. Maximální komfort je umožněn díky ručně polohovatelné opěrce hlavy (zvýšení výšky opěradla) a maximálně pohodlnému sedáku. Dotykové podložky umístěné na boku sedadla vám umožní elektricky polohovat opěrku nohou a sklopit opěradlo.
Raoul je k dispozici také v rohových sestavách nebo verzích s lenoškou. Díky lineárním kovovým nožkám, které jsou k dispozici také ve dřevě s různými povrchovými úpravami, se dobře přizpůsobí všem stylům.
Sedáky jsou vyrobeny z ekologické polyuretanové pěny pokryté 100% polyesterovou vrstvou.


Luxusní italská sedací souprava v provedení kůže / látka

Alicudi

Krásná a elegantní souprava Alicudi má ladnou opěrnou plochu, která plynule přechází v do části s područkami.  Područky spolu s opěradlem vytvářejí objímající motiv, který zvyšuje koncept přivítání. Na funkční úrovni umožňuje odpolohovací opěrka nastavit hloubku sedáku. Nechybí ani možnost vložení dílů s polohovatelnou opěrkou hlavy.
Moderní styl tohoto modelu rozhodně podtrhuje přítomnost štíhlých nohou dostupných v různých barvách. Potahy jsou k dispozici v kůži, látce a mikrovlákně.

Výplň sedáků je z polyuretanové pěny. Vnitřní část područek je z polyesterového vlákna. Pružiny zajišťují tkané pružné pásy a nosná konstrukce je ze dřeva.

- Luxusní designová celokožená sedací souprava italské výroby
-  provedení kůže / látka
předchozí 1 2 3 4 následující
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.