O nás

Už od roku 1996 se zabýváme maloobchodním prodejem nábytku od předních českých a italských výrobců, kteří zaručují dobré řemeslné zpracování, vysokou kvalitu a špičkový servis pro koncového zákazníka.

Nábytek je náš život. Proto jeho prodej a poradenství nebereme jako práci, ale poslání. Díky tomu se vám na naší prodejně budeme osobně věnovat s maximální péči a rádi pomůžeme s výběrem, sdělíme veškeré informace o produktech nebo zajistíme konzultaci s bytovým architektem. Rozvoz zboží po celé ČR je samozřejmostí.

Nefungujeme jako e-shop, protože věříme, že k výběru nábytku nestačí pouze zhodnotit fotografie na internetu. Vy si ho potřebujete vyzkoušet, osahat a osedět. A případně se poradit s odborníky. Teprve pak budete mít jistotu, že nekupujete zajíce v pytli. Proto si zakládáme na osobním přístupu a kamenném prodeji.

Jak to všechno začalo

Naše firma vznikla, jak už to často bývá, tak trošku shodou šťastných náhod. Pan majitel s manželkou v roce 1994 založili rodinu a zařizovali si nové bydlení. Do ruky se jim dostal leták s atypickými, ale nesmírně atraktivními pohovkami. Novákovi si řekli, že když sedačky nadchly je, mohly by oslovit i jiné lidi. Proto sehnali kontakt na výrobce – a tím se začala psát historie NOMA nábytku.

Manželé Novákovi ale zpočátku neměli vlastní obchodní zázemí, a tak si zákazníky zvali do vlastního třípokojového bytu. Jako zkušební vzorek posloužila postel v ložnici, v dětském pokoji pak byl zbytek rozkládacích pohovek. I přes tyto nezvyklé podmínky se obchody dařily. A podporovaly je videokazety s natočeným sortimentem produktu, které běžely v pronajatých výlohách na jičínském náměstí.

Teprve pak si Novákovi pronajali malé prostory v Jičíně, kde vybudovali první prodejnu. Po dvou letech ale přestala stačit, a proto ji přestěhovali do větších prostor. Tou dobou už jsme ale expandovali za hranice okresu a otevřeli další prodejnu v Hradci Králové.

Kde se můžeme setkat?

Pravidelně se účastníme českých prestižních nábytkových show, jako jsou například pražské veletrhy FOR INTERIOR a FOR FURNITURE nebo BYTOVÁ SHOW v Hradci Králové. Navštívit nás ale můžete především v našich prodejnách, kde vám pomůžeme získat sedací soupravu, skříňovou sestavu, nejrůznější stoly, postele či jiný typ nábytku přesně na míru.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů